T495A335K010ATA5K5
Numer produktu DigiKey
399-T495A335K010ATA5K5TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T495A335K010ATA5K5
Opis
CAP TANT SMD AUTO
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3.3 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 10 V 1206 (3216 metryczne) 5,5Ohm przy 100kHz
Modele EDA/CAD
T495A335K010ATA5K5 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
A
Napięcie - znamionowe
10 V
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Typ
Odlewane
Funkcje
Motoryzacja
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
5,5Ohm przy 100kHz