T494X337K010AH jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 990
Arkusz danych
Udoskonalony
W magazynie: 704
Udoskonalony
W magazynie: 427
W magazynie: 424
W magazynie: 805
W magazynie: 0
W magazynie: 92
W magazynie: 322
W magazynie: 464
330 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 10 V 2917 (7343 metryczne) 100mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T494X337K010AH
Numer produktu DigiKey
399-10277-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T494X337K010AH
Opis
CAP TANT 330UF 10% 10V 2917
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T494X337K010AH Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
10 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100mOhm