T494X107K020AG jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
100 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 20 V 2917 (7343 metryczne) 150mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T494X107K020AG
Numer produktu DigiKey
399-T494X107K020AGTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T494X107K020AG
Opis
CAP TANT SMD LOW ESR
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T494X107K020AG Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
150mOhm przy 100kHz
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,169" (4,30mm)
Napięcie - znamionowe
20 V