T494T106K006AH jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 2 387
Arkusz danych
10 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 6.3 V 1411 (3528 metryczne) 1,2Ohm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T494T106K006AH
Numer produktu DigiKey
399-T494T106K006AHTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T494T106K006AH
Opis
CAP TANT SMD LOW ESR
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T494T106K006AH Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1,2Ohm przy 100kHz
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Obudowa / skrzynia
1411 (3528 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)
Napięcie - znamionowe
6.3 V