T494D476K016AT4860 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
KEMET
W magazynie: 483
Arkusz danych
W magazynie: 0
Ilustracja dla T494D476K016AT4860 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T494D476K016AT4860
Numer produktu DigiKey
399-T494D476K016AT4860TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T494D476K016AT4860
Opis
47.0UF 16.0V
Szczegółowy opis
47 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 16 V 2917 (7343 metryczne) 200mOhm przy 100kHz
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
200mOhm przy 100kHz
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Napięcie - znamionowe
16 V