T494D226K025ATAUTO
Numer produktu DigiKey
399-T494D226K025ATAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-T494D226K025ATAUTOCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-T494D226K025ATAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T494D226K025ATAUTO
Opis
CAP TANT SMD LOW ESR
Szczegółowy opis
22 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 25 V 2917 (7343 metryczne) 300mOhm przy 100kHz
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T494D226K025ATAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
D
Napięcie - znamionowe
25 V
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Typ
Odlewane
Funkcje
Motoryzacja
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
300mOhm przy 100kHz