T494D107K010ATAUTO jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
100 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 10 V 2917 (7343 metryczne) 150mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T494D107K010ATAUTO
Numer produktu DigiKey
399-T494D107K010ATAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T494D107K010ATAUTO
Opis
CAP TANT SMD LOW ESR
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T494D107K010ATAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
D
Napięcie - znamionowe
10 V
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Typ
Odlewane
Funkcje
Motoryzacja
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
150mOhm przy 100kHz