T494D106M035AH
Numer produktu DigiKey
399-T494D106M035AHTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-T494D106M035AHCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-T494D106M035AHDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T494D106M035AH
Opis
CAP TANT 10UF 20% 35V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 35 V 2917 (7343 metryczne) 400mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T494D106M035AH Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
D
Napięcie - znamionowe
35 V
Funkcje
Przeznaczenie ogólne
Typ
Odlewane
Bazowy numer produktu
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
400mOhm