T494C107K010AT4053 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
100 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 10 V 2312 (6032 metryczne) 200mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T494C107K010AT4053
Numer produktu DigiKey
399-T494C107K010AT4053TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T494C107K010AT4053
Opis
100.UF 10.0V
Szczegółowy opis
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
200mOhm przy 100kHz
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,126" (6,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,110" (2,80mm)
Napięcie - znamionowe
10 V