T494C106M020AT2478 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
10 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 20 V 2312 (6032 metryczne) 500mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T494C106M020AT2478
Numer produktu DigiKey
399-T494C106M020AT2478TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T494C106M020AT2478
Opis
10.0UF 20.0V
Szczegółowy opis
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
500mOhm przy 100kHz
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,126" (6,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,110" (2,80mm)
Napięcie - znamionowe
20 V