T494C106K025AT48607111 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
W magazynie: 233
10 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 25 V 2312 (6032 metryczne) 600mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T494C106K025AT48607111
Numer produktu DigiKey
399-T494C106K025AT48607111TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T494C106K025AT48607111
Opis
10.0UF 25.0V
Szczegółowy opis
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
600mOhm przy 100kHz
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,126" (6,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,110" (2,80mm)
Napięcie - znamionowe
25 V