T494C106K025AH
Numer produktu DigiKey
399-T494C106K025AHTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-T494C106K025AHCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-T494C106K025AHDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T494C106K025AH
Opis
CAP TANT SMD LOW ESR
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 25 V 2312 (6032 metryczne) 600mOhm przy 100kHz
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T494C106K025AH Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
600mOhm przy 100kHz
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
2312 (6032 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,126" (6,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,110" (2,80mm)
Napięcie - znamionowe
25 V