T494B106K025AT
Numer produktu DigiKey
399-5126-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-5126-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-5126-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T494B106K025AT
Opis
CAP TANT 10UF 10% 25V 1411
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 25 V 1411 (3528 metryczne) 3Ohm
Modele EDA/CAD
T494B106K025AT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1411 (3528 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,083" (2,10mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
B
Napięcie - znamionowe
25 V
Funkcje
Przeznaczenie ogólne
Typ
Odlewane
Bazowy numer produktu
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
3Ohm