T493D107K016CH6222 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla T493D107K016CH6222 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T493D107K016CH6222
Numer produktu DigiKey
399-T493D107K016CH6222TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T493D107K016CH6222
Opis
100.UF 16.0V
Szczegółowy opis
100 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 16 V 2917 (7343 metryczne) 125mOhm przy 100kHz
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
16 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
125mOhm przy 100kHz
Częstość uszkodzeń
C (0,01%)