T493D107K010CH642C jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
100 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 10 V 2917 (7343 metryczne) 100mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T493D107K010CH642C
Numer produktu DigiKey
399-T493D107K010CH642CTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T493D107K010CH642C
Opis
CAP TANT SMD HI-REL
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T493D107K010CH642C Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
D
Napięcie - znamionowe
10 V
Parametry znamionowe
COTS
Typ
Odlewane
Funkcje
Wysoka niezawodność
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100mOhm przy 100kHz
Częstość uszkodzeń
C (0,01%)