T493D106K035BC6110 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
10 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 35 V 2917 (7343 metryczne) 1Ohm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T493D106K035BC6110
Numer produktu DigiKey
399-T493D106K035BC6110TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T493D106K035BC6110
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T493D106K035BC6110 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
35 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1Ohm przy 100kHz
Częstość uszkodzeń
B (0,1%)