T493C476K010CH6410
Numer produktu DigiKey
399-T493C476K010CH6410TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T493C476K010CH6410
Szczegółowy opis
47 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 10 V 2312 (6032 metryczne) 1,2Ohm przy 100kHz
Modele EDA/CAD
T493C476K010CH6410 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,126" (6,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,110" (2,80mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
10 V
Parametry znamionowe
COTS
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1,2Ohm przy 100kHz
Częstość uszkodzeń
C (0,01%)