T493C106M016AH6110
Numer produktu DigiKey
399-T493C106M016AH6110TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T493C106M016AH6110
Szczegółowy opis
10 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 16 V 2312 (6032 metryczne) 1,8Ohm przy 100kHz
Modele EDA/CAD
T493C106M016AH6110 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,126" (6,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,110" (2,80mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
16 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1,8Ohm przy 100kHz