T493C105K050CH6410 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
1 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 50 V 2312 (6032 metryczne) 5,5Ohm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T493C105K050CH6410
Numer produktu DigiKey
399-T493C105K050CH6410TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T493C105K050CH6410
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T493C105K050CH6410 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,126" (6,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,110" (2,80mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
50 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
5,5Ohm przy 100kHz
Częstość uszkodzeń
C (0,01%)