T493A335K020AT6110
Numer produktu DigiKey
399-T493A335K020AT6110TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T493A335K020AT6110
Szczegółowy opis
3.3 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 20 V 1206 (3216 metryczne) 7Ohm przy 100kHz
Modele EDA/CAD
T493A335K020AT6110 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
20 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
7Ohm przy 100kHz