T491X157M016AT7223 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
150 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 16 V 2917 (7343 metryczne) 500mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T491X157M016AT7223
Numer produktu DigiKey
T491X157M016AT7223-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T491X157M016AT7223
Opis
CAP TANT 150UF 20% 16V 2917
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T491X157M016AT7223 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
16 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
500mOhm