T491X157K020AT
Numer produktu DigiKey
399-4794-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-4794-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-4794-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T491X157K020AT
Opis
CAP TANT 150UF 10% 20V 2917
Szczegółowy opis
150 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 20 V 2917 (7343 metryczne) 500mOhm
Modele EDA/CAD
T491X157K020AT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
20 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
500mOhm