T491U226K016AT
Numer produktu DigiKey
399-8402-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-8402-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-8402-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T491U226K016AT
Opis
CAP TANT 22UF 10% 16V 2312
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 16 V 2312 (6032 metryczne) 3Ohm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T491U226K016AT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2312 (6032 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,126" (6,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,059" (1,50mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
U
Napięcie - znamionowe
16 V
Funkcje
Przeznaczenie ogólne
Typ
Odlewane
Bazowy numer produktu
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
3Ohm