T491D686M025AT
Numer produktu DigiKey
399-10198-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-10198-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-10198-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T491D686M025AT
Opis
CAP TANT 68UF 20% 25V 2917
Szczegółowy opis
68 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 25 V 2917 (7343 metryczne) 700mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T491D686M025AT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,110" (2,80mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
25 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
700mOhm