T491D476K016ZTPV10ZB02 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Arkusz danych
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
KYOCERA AVX
47 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 16 V 2917 (7343 metryczne) 800mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T491D476K016ZTPV10ZB02
Numer produktu DigiKey
T491D476K016ZTPV10ZB02-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T491D476K016ZTPV10ZB02
Opis
CAP TANT 47UF 10% 16V 2917
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
800mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Napięcie - znamionowe
16 V