T491D475M050AT4053 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
KEMET
W magazynie: 500
Arkusz danych
W magazynie: 0
W magazynie: 500
4.7 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 50 V 2917 (7343 metryczne) 1,2Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T491D475M050AT4053
Numer produktu DigiKey
T491D475M050AT4053-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T491D475M050AT4053
Opis
CAP TANT 4.7UF 20% 50V 2917
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T491D475M050AT4053 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
50 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1,2Ohm