T491D226M020AH4069 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
W magazynie: 0
22 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 20 V 2917 (7343 metryczne) 800mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T491D226M020AH4069
Numer produktu DigiKey
T491D226M020AH4069-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T491D226M020AH4069
Opis
CAP TANT 22UF 20% 20V 2917
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T491D226M020AH4069 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
20 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
800mOhm