T491D226K020ATAUTO
Numer produktu DigiKey
399-18071-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-18071-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-18071-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T491D226K020ATAUTO
Opis
CAP TANT 22UF 10% 20V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 20 V 2917 (7343 metryczne) 800mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T491D226K020ATAUTO Modele
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Pojemność
Kod rozmiaru producenta
D
Tolerancja
±10%
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Napięcie - znamionowe
20 V
Funkcje
Motoryzacja
Typ
Odlewane
Klasa
Motoryzacja
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
800mOhm
Kwalifikacja
AEC-Q200
Temperatura robocza
-55°C - 125°C