T491D107M016AT24787622 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
100 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 16 V 2917 (7343 metryczne) 700mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T491D107M016AT24787622
Numer produktu DigiKey
T491D107M016AT24787622-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T491D107M016AT24787622
Opis
CAP TANT 100UF 20% 16V 2917
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
16 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
700mOhm