T491D107K010AH
Numer produktu DigiKey
399-8365-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-8365-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-8365-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T491D107K010AH
Opis
CAP TANT 100UF 10% 10V 2917
Szczegółowy opis
100 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 10 V 2917 (7343 metryczne) 700mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T491D107K010AH Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
10 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
700mOhm