T491C686K004ZT7280 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Arkusz danych
68 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 4 V 2312 (6032 metryczne) 1,5Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T491C686K004ZT7280
Numer produktu DigiKey
T491C686K004ZT7280-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T491C686K004ZT7280
Opis
CAP TANT 68UF 10% 4V 2312
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1,5Ohm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,126" (6,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,110" (2,80mm)
Napięcie - znamionowe
4 V