T491C685K020AT7280
Numer produktu DigiKey
399-T491C685K020AT7280TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T491C685K020AT7280
Opis
CAP TANT SMD
Szczegółowy opis
6.8 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 20 V 2312 (6032 metryczne) 1,9Ohm przy 100kHz
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T491C685K020AT7280 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1,9Ohm przy 100kHz
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,126" (6,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,110" (2,80mm)
Napięcie - znamionowe
20 V