T491C475K025AT7622 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
Cal-Chip Electronics, Inc.
W magazynie: 498
4.7 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 25 V 2312 (6032 metryczne) 2,3Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T491C475K025AT7622
Numer produktu DigiKey
T491C475K025AT7622-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T491C475K025AT7622
Opis
CAP TANT 4.7UF 10% 25V 2312
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T491C475K025AT7622 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,126" (6,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,110" (2,80mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
25 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
2,3Ohm