T491C226M010AT7280Z320 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
22 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 10 V 2312 (6032 metryczne) 1,6Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T491C226M010AT7280Z320
Numer produktu DigiKey
T491C226M010AT7280Z320-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T491C226M010AT7280Z320
Opis
CAP TANT 22UF 20% 10V 2312
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,126" (6,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,110" (2,80mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
10 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1,6Ohm