T491C226K025AT2478 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 412
22 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 25 V 2312 (6032 metryczne) 1Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T491C226K025AT2478
Numer produktu DigiKey
T491C226K025AT2478-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T491C226K025AT2478
Opis
CAP TANT 22UF 10% 25V 2312
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T491C226K025AT2478 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
2312 (6032 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,126" (6,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,110" (2,80mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
C
Napięcie - znamionowe
25 V
Funkcje
Przeznaczenie ogólne
Typ
Odlewane
Bazowy numer produktu
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1Ohm