T491C106K025AT4153 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
10 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 25 V 2312 (6032 metryczne) 1,5Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T491C106K025AT4153
Numer produktu DigiKey
T491C106K025AT4153-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T491C106K025AT4153
Opis
CAP TANT 10UF 10% 25V 2312
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T491C106K025AT4153 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,126" (6,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,110" (2,80mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
25 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1,5Ohm