T491B475M025AT42807333 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
4.7 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 25 V 1411 (3528 metryczne) 1,5Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T491B475M025AT42807333
Numer produktu DigiKey
T491B475M025AT42807333-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T491B475M025AT42807333
Opis
CAP TANT 4.7UF 20% 25V 1411
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,083" (2,10mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
25 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1,5Ohm