T491B475M016ATAUTO | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | T491B475M016ATAUTO |
Opis | CAP TANT 4.7UF 20% 16V 1411 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 17 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 4.7 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 16 V 1411 (3528 metryczne) 3,5Ohm |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | T491B475M016ATAUTO Modele |
Kategoria | Trwałość przy temperaturze 2000h przy 125°C |
Prod. | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Seria | Obudowa / skrzynia 1411 (3528 metryczne) |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Rozmiar / wymiar 0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.) |
Status części Aktywny | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,083" (2,10mm) |
Pojemność | Kod rozmiaru producenta B |
Tolerancja ±20% | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Napięcie - znamionowe 16 V | Funkcje Motoryzacja |
Typ Odlewane | Klasa Motoryzacja |
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 3,5Ohm | Kwalifikacja AEC-Q200 |
Temperatura robocza -55°C - 125°C | Bazowy numer produktu |