T491B475M016AH4818 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Cal-Chip Electronics, Inc.
4.7 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 16 V 1411 (3528 metryczne) 3,5Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T491B475M016AH4818
Numer produktu DigiKey
T491B475M016AH4818-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T491B475M016AH4818
Opis
CAP TANT 4.7UF 20% 16V 1411
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T491B475M016AH4818 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,083" (2,10mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
B
Napięcie - znamionowe
16 V
Funkcje
Przeznaczenie ogólne
Typ
Odlewane
Bazowy numer produktu
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
3,5Ohm