T491B474M035AT7622 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
0.47 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 35 V 1411 (3528 metryczne) 8Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T491B474M035AT7622
Numer produktu DigiKey
T491B474M035AT7622-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T491B474M035AT7622
Opis
CAP TANT 0.47UF 20% 35V 1411
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T491B474M035AT7622 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,083" (2,10mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
B
Napięcie - znamionowe
35 V
Funkcje
Przeznaczenie ogólne
Typ
Odlewane
Bazowy numer produktu
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
8Ohm