T491B226K010AT2478
Numer produktu DigiKey
399-T491B226K010AT2478TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-T491B226K010AT2478CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-T491B226K010AT2478DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T491B226K010AT2478
Opis
CAP TANT 22UF 10% 10V 1411
Szczegółowy opis
22 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 10 V 1411 (3528 metryczne) 2Ohm
Modele EDA/CAD
T491B226K010AT2478 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,083" (2,10mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
10 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
2Ohm