T491B107K006AT7037 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
100 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 6.3 V 1411 (3528 metryczne) 2Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T491B107K006AT7037
Numer produktu DigiKey
T491B107K006AT7037-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T491B107K006AT7037
Opis
CAP TANT 100UF 10% 6.3V 1411
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T491B107K006AT7037 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,083" (2,10mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
6.3 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
2Ohm