T491A475M016ZT7010 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 98 493
Arkusz danych
4.7 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 16 V 1206 (3216 metryczne) 4Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T491A475M016ZT7010
Numer produktu DigiKey
T491A475M016ZT7010-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T491A475M016ZT7010
Opis
CAP TANT 4.7UF 20% 16V 1206
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T491A475M016ZT7010 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
4Ohm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Napięcie - znamionowe
16 V