T491A475M010ZTAUTOZ064 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Arkusz danych
4.7 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 10 V 1206 (3216 metryczne) 5Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T491A475M010ZTAUTOZ064
Numer produktu DigiKey
T491A475M010ZTAUTOZ064-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T491A475M010ZTAUTOZ064
Opis
CAP TANT 4.7UF 20% 10V 1206
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T491A475M010ZTAUTOZ064 Modele
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Status części
Nieaktualne
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Tolerancja
±20%
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Napięcie - znamionowe
10 V
Funkcje
Motoryzacja
Typ
Odlewane
Klasa
Motoryzacja
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
5Ohm
Kwalifikacja
AEC-Q200
Temperatura robocza
-55°C - 125°C