T491A226M006AT4860 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
22 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 6.3 V 1206 (3216 metryczne) 3Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T491A226M006AT4860
Numer produktu DigiKey
399-T491A226M006AT4860TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-T491A226M006AT4860CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-T491A226M006AT4860DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T491A226M006AT4860
Opis
CAP TANT 22UF 20% 6.3V 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T491A226M006AT4860 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
6.3 V
Funkcje
Przeznaczenie ogólne
Typ
Odlewane
Bazowy numer produktu
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
3Ohm