Ilustracja dla T491A225K035AT4380 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T491A225K035AT4380
Numer produktu DigiKey
399-T491A225K035AT4380TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T491A225K035AT4380
Opis
2.20UF 35.0V
Szczegółowy opis
2.2 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 35 V 1206 (3216 metryczne) 4Ohm przy 100kHz
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
4Ohm przy 100kHz
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Napięcie - znamionowe
35 V