T491A225K016AGAUTO
Numer produktu DigiKey
399-T491A225K016AGAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T491A225K016AGAUTO
Opis
CAP TANT SMD
Szczegółowy opis
2.2 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 16 V 1206 (3216 metryczne) 6Ohm przy 100kHz
Modele EDA/CAD
T491A225K016AGAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
16 V
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Funkcje
Motoryzacja
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
6Ohm przy 100kHz