T491A224M035AT24787622 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Cal-Chip Electronics, Inc.
0.22 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 35 V 1206 (3216 metryczne) 18Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T491A224M035AT24787622
Numer produktu DigiKey
T491A224M035AT24787622-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T491A224M035AT24787622
Opis
CAP TANT 0.22UF 20% 35V 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T491A224M035AT24787622 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
A
Napięcie - znamionowe
35 V
Funkcje
Przeznaczenie ogólne
Typ
Odlewane
Bazowy numer produktu
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
18Ohm