T491A154K050AT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
KYOCERA AVX
0.15 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 50 V 1206 (3216 metryczne) 15Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T491A154K050AT
Numer produktu DigiKey
T491A154K050AT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T491A154K050AT
Opis
CAP TANT 0.15UF 10% 50V 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T491A154K050AT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
50 V
Funkcje
Przeznaczenie ogólne
Typ
Odlewane
Bazowy numer produktu
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
15Ohm