Ilustracja dla T491A106M020AT2478 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T491A106M020AT2478
Numer produktu DigiKey
399-T491A106M020AT2478TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-T491A106M020AT2478CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-T491A106M020AT2478DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T491A106M020AT2478
Opis
10.0UF 20.0V
Szczegółowy opis
10 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 20 V 1206 (3216 metryczne) 5Ohm przy 100kHz
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
5Ohm przy 100kHz
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Napięcie - znamionowe
20 V